Beskrivelse
15M AOC-HL-H2-15M, 15 m, HDMI
Black Box HDMI 2.0 ACTIVE OPTICAL CABLE
kr 2 198,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
15M AOC-HL-H2-15M, 15 m, HDMI
| #I/T | New |
|---|---|
| Antall per pakke | 1 stykker |
| Bærekraftssertifikater | RoHS |
| Dataoverføringshastighet | 18 Gbit/s |
| Dolby-teknologier | Dolby TrueHD, DTS-HD |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 – 70 °C |
| HDCP | Ja |
| HDCP versjon | 2.2 |
| HDMI-versjon | 2.0 |
| HP-segment | Home, Home office |
| Kabellengde | 15 m |
| Kabelmateriale | Fiberoptikk/kobber |
| Kontakt 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Kontakt 1 formfaktor | Rett |
| Kontakt 1 kjønn | Han |
| Kontakt 2 | HDMI Type A (Standard) |
| Kontakt 2 formfaktor | Rett |
| Kontakt 2 kjønn | Han |
| Lagringstemperatur (T-T) | -10 – 70 °C |
| Plug and Play | Ja |
| Produktfarge | Svart |
| Stottet grafisk opplosning | 3840 x 2160, 4096 x 2160 |
| Maks oppdateringsfrekvens | 60 Hz |