Beskrivelse
Poly Studio X52 all-in-one-videobaren er spesielt konstruert for å forbedre videokonferanseopplevelsen – samt forenkle og forbedre møter. Sørg for balanse under møter for deltakere både i rommet og utenfor med innovative lyd- og videoopplevelser.
- Skarp og klar optikk
Zoom inn og se de minste detaljene med et 20MP 4K UltraHD 95-graders FOV-kamera som er spesialutformet for mellomstore rom. Alltid til stede i det beste lyset i rom med skarp og klar optikk, ekte farger og kompensasjon for dårlig lys. - Alle ved bordet blir sett
Oppmuntre til engasjement under møter med intelligente videoopplevelser som bidrar til at eksterne deltakere føler seg tilknyttet. Poly DirectorAI smart kamerateknologi skaper en rettferdig opplevelse for hybride møter. - Kom i gang på et øyeblikk
Med det enkle oppsettet og alt-i-ett-designet kan du klargjøre mellomstore rom på et øyeblikk. Og med det kraftige kameraet, mikrofoner, høyttalere og innebygde videoapper har du alt du trenger for å dekke konferanserommene. - Hør og bli hørt
Omgi møtedeltakerne med rik og oppslukende lyd fra innebygde stereohøyttalere. Fang opp stemmene til de som sitter lengst unna og fjern distraksjoner fra møtene med Poly NoiseBlockAI- og Acoustic Fence-teknologier. - Delta på din måte
Koble til de fleste skybaserte videotjenester ved hjelp av innebygde skybaserte videoapper. Bruk Poly Video-appen for å koble til skybaserte videotjenester gjennom H.323 og SIP, eller koble til en hvilken som helst skybasert videoplattform fra PC-en ved å koble til over USB. - Enkel administrasjon via Poly Lens
Ta kontrollen over distribusjonen fra hvor som helst via ekstern administrasjon med Poly Lens-programvaren for skybasert enhetsstyring.
| Produkt: | |
| Produktbeskrivelse: | HP Poly Studio X52 All-In-One Video Bar No Radio or Power Cord GSA/TAA |
| Beskrivelse: | Poly Studio X52 – Alt-i-ett-videobar – hvit – TAA-samsvar |
| EAN-Kode: | 0197497110579 |
| Produsentens garanti: | 24 måneder – Bring-In Warranty |
| Generelt | |
| Enhetstype: | Alt-i-ett-videobar |
| VolP-protokoller: | H.323, SIP |
| Video-codec’er: | H.264 AVC, H.264 High Profile, H.265, H.239 |
| Sikkerhet: | 128-bit AES, 256 bit-AES, H.235.6, TLS |
| Nettverksfunksjoner: | Sikkerhetsprofiler, lokalkonto- og påloggingsportsperring, konfigurasjon for lokalkontopassordregler, sikre standardverdier, fjernlogging med støtte for TLS, ekstern verifisering for aktiv katalog |
| Bredde: | 76.95 cm |
| Dybde: | 10.3 cm |
| Høyde: | 11.52 cm |
| Vekt: | 2.54 kg |
| Innebygde enheter: | 2 MEMS-mikrofoner, 2 2.-bestillingsmikrofoner, stereohøyttalere, 20 megapikselskamera |
| Eksteriørfarge: | Hvit |
| Videoinngang | |
| Type: | Digitalkamera – integrert |
| Oppløsning på digitalt videoopptak: | 3840 x 2160, 1920 x 1080, 1680 x 1050, 1600 x 1200, 1280 x 1024, 1280 x 768, 1280 x 720, 1024 x 768, 800 x 600 |
| Videomoduser: | 4K/30p, 1080/60p, 1080/30p, 720/60p, 720/30p |
| Digital Zoom: | 5 |
| Egenskaper: | 110°-diagonalfeltvisning, 95°-feltvisning (horisontal), automatisk innramming av personer, Poly Acoustic Fence-teknologi, Poly NoiseBlockAI-teknologi, Acoustic Echo Cancellation (AEC), Poly DirectorAI-teknologi, Google Meet-kompatibel, kompatibel med Microsoft Teams, Zoomkompatibel |
| Videoutgang | |
| Maks ekstern oppløsning: | 3840 x 2160 |
| Støttet skjermgrafikk: | UHD (3840 x 2160), HDTV (1920×1080), WSXGA+ (1680 x 1050), SXGA+ (1400×1050), SXGA (1280×1024), HD (1280 x 720), XGA (1024×768) |
| Digital videostandard: | High-Definition Multimedia Interface (HDMI) |
| Lydinngang | |
| Type: | Stereomikrofon – integrert |
| Lydutgang | |
| Type: | Høyttaler(e) |
| Utgangskraft / kanal: | 10 watt |
| Lydmodus: | Stereo |
| Nettverkstilknytning | |
| Type: | Nettverksadapter |
| Overføringsteknologi: | Kablet |
| Datakjedeprotokoll: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Nettverks-/transportprotokoll: | IPv4, IPv6 |
| Egenskaper: | Polycom Lost Packet Recovery-teknologi (LPR), NT LAN Manager (NTLM), passordvern, dynamsik båndbreddetildeling, omkonfigurerbar MTU-størrelse, Automatic Media-Dependent Interface Crossover (MDIX) |
| Ekspansjon / Tilkoplinger | |
| Grensesnitt: | 1 x audio / video – HDMI-inngang – 19 pin HDMI Type A 2 x audio / video – HDMI-utgang – 19 pin HDMI Type A 2 x SuperSpeed USB 3.0 – 9-pins USB-type A 1 x USB-C – 24 pin USB-C 1 x nettverk – Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T – RJ-45 |
| Diverse | |
| Medfølgende kabler: | 1 x HDMI-kabel 1 x nettverkskabel |
| Inkludert tilbehør: | Skjermklemme |
| Tilpassede standarder: | GSA |
| TAA-samsvar: | Ja |
| Strømforsyning | |
| Strømenhet: | Strømadapter – ekstern |
| Påkrevd nettspenning: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Fabrikantgaranti | |
| Service og støtte: | Begrenset garanti – 1 år |
| Miljøparametere | |
| Min. driftstemperatur: | 0 °C |
| Maks. Driftstemperatur: | 40 °C |
| Driftsfuktighet: | 15 – 80% |












