Beskrivelse
DET PERFEKTE CONFERENCECAM FOR SMÅ ROM
MeetUp er Logitechs ledende ConferenceCam utviklet for små konferanserom og møterom. Bli kvitt rotete kabler rundt bærbare datamaskiner. Med 4K-optikk og et utrolig bredt synsfelt på 120° garanterer MeetUp at alle sitteplassene ved bordet blir med i bildet. Og MeetUps integrerte lyd er optimalisert for akustikken i møterom og sørger for at alle kan både høres og sees.
EKSTRA BREDT SYNSFELT FOR TRANGE OMRÅDER
Logitech®MeetUp leverer enestående videokvalitet til små konferanserom. Synsfeltet på 120 grader rommer møterom med opptil åtte deltakere. En høydefinisjons sensor på 4K og Logitech-objektivet leverer ekstra skarpe bilder, og med panorering, vipping og zooming kan du raskt fokusere på nytt etter behov.
UNIKT KONSTRUERT LYDDESIGN
MeetUps integrerte lydfunksjon er optimalisert for akustikken i møterom og leverer enestående lyd i små rom. Tre stråledannende mikrofoner og en spesialjustert høyttaler garanterer at møtene har like god lyd som video. Legg til Utvidelsesmikrofon for MeetUp for å utvide lydrekkevidden til opptil 4,2 meter.ENKEL PLUG AND PLAY
Du kan gå inn på et møterom og umiddelbart starte et videosamarbeid. MeetUp kobles til en USB-port og fungerer øyeblikkelig. Du kan bruke alle slags videokonferanseprogrammer og skytjenester – inkludert dem du allerede bruker.
Spesifikasjoner
| Garanti (måneder) | 12 |
|---|---|
| Enhetstype | Konferansekamera |
| Lydstøtte | Ja: innebygd høyttaler, tre innebygde mikrofoner |
| Kameramonteringstype | Veggmontering |
| Konnektivitetsteknologi | Med kabler, trådløs |
| Bredde | 40 cm |
| Dybde | 10.4 cm |
| Høyde | 8.5 cm |
| Vekt | 1.04 kg |
| EAN | 5099206072060 |
| Type | Farge – panorering / tipping |
|---|---|
| Digitalt Videoformat | MJPEG |
| Maks digitalvideooppløsning | 3840 x 2160 |
| Videomoduser | 720p, 1080p, 4K |
| Digital Zoom | 5 |
| Videoopptak | 3840 x 2160 @ 30 fps 1920 x 1080 @ 30 fps 1280 x 720 @ 30 fps |
| Egenskaper | RightLight-teknologi, sikkerhetslåsspor (kabellås selges separat), Jabber-kompatibel, WebEx-kompatibel, kompatibel med Skype for Business |
| Fokusjustering | Automatisk |
|---|---|
| Loddrett synsfelt (grad) | 120 |
| Bevegelsesområde (grader) | Fra -25 til +25 |
|---|
| Bevegelsesområde (grader) | Fra -15 til +15 |
|---|
| Nettverksgrensesnitt | Bluetooth LE / NFC |
|---|---|
| Datamaskingrensesnitt | USB 3.0 |
| Porter | USB 3.0 – 24-stifts USB-C |
|---|
| Tilleggsutstyr inkludert | Fjernkontroll, veggmonteringssett |
|---|---|
| Medfølgende kabler | 1 x USB-C-kabel – 5 m |
| Tilpassede standarder | Plug and Play |
| Strømenhet | Strømadapter – ekstern |
|---|---|
| Batteri | Litiumion |
| OS påkrevd | Apple MacOS X 10.10 eller nyere, Microsoft Windows 7 / 8.1 / 10 |
|---|---|
| Systemkravdetaljer | Windows 7 – Intel Core Duo – 2.4 GHz – RAM 2 GB |
| Kommunikasjonsteknologi | Bluetooth Low Energy (LE) |
|---|---|
| Intelligent assistent | Cortana |






