Beskrivelse
Oppdag lydopplevelsen med Logitech Ultimate Ears EVERBOOM-høyttaleren. Denne høyttaleren er designet for bærbarhet og holdbarhet, er laget av 58 % resirkulert plast og har en flytende design med IP67-klassifisering, noe som gjør den ideell for alle slags eventyr. Enten du nyter musikk innendørs eller utendørs, leverer EVERBOOM eksepsjonell 360° lydkvalitet med sine integrerte full-range drivere og passive radiatorer. Opplev bekvemmeligheten ved trådløs lyd med Bluetooth- og NFC-tilkobling, som gjør det enkelt å strømme og parkoble stereoanlegg. Høyttalerens oppladbare litium-ion-batteri sørger for at du kan nyte musikken din lenger, med støtte for USB Type-C-lading. Med funksjoner som Outdoor Boost og appstyrt funksjonalitet er EVERBOOM-høyttaleren din førstevalg for robust lyd av høy kvalitet uansett hvor du går.
- Robust design
EVERBOOM-høyttaleren er laget av 58 % resirkulert plast og har en IP67-klassifisering, og er designet for å tåle vær og vind. Den flytende designen sikrer at den kan brukes i nærheten av vann uten frykt, noe som gjør den ideell for utendørsopplevelser. - Eksepsjonell lydkvalitet
EVERBOOM har to full-range drivere og to passive radiatorer, og leverer en fyldig, klar og kraftig lydopplevelse. Med et maksimalt utgangsnivå på 91 dB kan du nyte en oppslukende 360°-lyd som fyller ethvert rom, både innendørs og utendørs. - Trådløs bekvemmelighet
EVERBOOM-høyttaleren er utstyrt med Bluetooth- og NFC-tilkobling (Near Field Communication) og gir en sømløs trådløs opplevelse. True Wireless Stereo (TWS)-systemet gir mulighet for stereoparring, noe som forbedrer lydopplevelsen. - Bærekraftig strøm
Høyttalerens litium-ion-batteri er ikke bare en oppladbar løsning, men sikrer også opptil 3 timers ladetid. Kombinert med USB-ladealternativer er det praktisk og bidrar til en miljøvennlig livsstil. - Smarte funksjoner
Kontroller lytteopplevelsen din enkelt takket være den integrerte forsterkeren, appstyrt funksjonalitet og praktiske volumkontroller. EVERBOOM-høyttaleren har også en Outdoor Boost-lydeffekt, perfekt for å forbedre lyden i alle utendørs omgivelser.
| Produkt: | |
| Produktbeskrivelse: | LOGITECH Ultimate Ears EVERBOOM Black |
| Beskrivelse: | Ultimate Ears EVERBOOM – Høyttaler – for bærbar bruk – trådløs – Bluetooth, NFC – Appstyrt – trekullsort |
| EAN-Kode: | 5099206117600 |
| Produsentens garanti: | 24 måneder – Bring-In Warranty |
| Generelt | |
| Produkttype: | Høyttaler – for bærbar bruk |
| Egenskaper: | Stereoparing |
| Beskyttelse: | Vanntett, støvfri, fallsikker |
| Eksteriørfarge: | Trekullsort |
| Husdesign: | Passiv radiator |
| Innbyggingsmateriale: | 58 % resirkulert plast etter forbruk |
| Designegenskaper: | Flytende design |
| Høyttalersystem | |
| Høyttalertype: | Aktiv |
| Maks. utgangsnivå (maks. SPL): | 91 dB |
| Forsterker: | Integrert |
| Lydeffekter: | 360° lyd, Utendørs Boost |
| Grensesnitt: | Bluetooth, Near Field Communication (NFC) |
| Bluetooth-profiler: | Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) |
| Overføringsrekkevidde: | 55 m |
| Anbefalt plassering: | Innendørs / utendørs |
| Kontroller: | Volum |
| Appstyrt: | Ja |
| Tilleggsfunksjoner: | True Wireless Stereo (TWS)-system |
| Høyttalersystemdetaljer | |
| Driverdetaljer: | Høyttaler: 2 x driver for hele området Høyttaler: 2 x Passive Radiator |
| Koblinger | |
| Koblingstype: | USB (kun strøm) (USB Type-C) |
| Diverse | |
| Tilleggsutstyr inkludert: | Karabinkrok, USB-C-kabel |
| Tilpassede standarder: | IP67 |
| Maks. dybde for vannbestandighet: | 1 m |
| Strømforsyning | |
| Strømkildetype: | Batteri |
| Alternativer: | USB-lading |
| Batteri | |
| Type: | Oppladbar – litiumion |
| Levetid (inntil): | 20 time(r) |
| Mål og vekt | |
| Bredde: | 8.5 cm |
| Dybde: | 11 cm |
| Høyde: | 20.5 cm |
| Fabrikantgaranti | |
| Service og støtte: | Begrenset maskinvaregaranti – 2 år |


