Beskrivelse
ACER Thunderbolt Dock T34 ADK360 with EU power cord
Acer Thunderbolt 4 Dock T34 (ADK360) – Dokkingstasjon – Thunderbolt 4 – HDMI, 2 x DP, Thunderbolt 4 – 1GbE, 2.5GbE – 135 watt – for Aspire Go 14; 15; Chromebook Plus Spin 514; Chromebook Tab 311; TravelMate P2 16; X4 14 AI
kr 3 132,00 eksl. mva.
7 på lager (kan også restbestilles)
ACER Thunderbolt Dock T34 ADK360 with EU power cord
| Vekt | 1,211 kg |
|---|---|
| Grensesnitt | |
| Kabler inkludert | 1 x Thunderbolt 4-kabel |
| Kompatible produkter | Acer Aspire 14 AI A14-52M Acer Aspire 16 A16-71M Acer Aspire 17 A17-51M Acer Aspire Go 14 AG14-72P Acer Aspire Go 15 AG15-21P, AG15-32P, AG15-42P, AG15-71P, AG15-72P Acer Aspire Lite 15 AL15-32P, AL15-33P Acer Aspire Lite 17 AL17-31P Acer Aspire Spin 14 ASP14-52MTN Acer Aspire Vero 16 AV16-71P Acer Chromebook 314 C936-TCO, C936T-TCO Acer Chromebook Plus 514 CBE574-1, CBE594-2-TCO, TMP214-76-G2-TCO Acer TravelMate P2 15 TMP215-55-TCO, TMP215-75-G2-TCO Acer TravelMate P2 16 TMP216-51-TCO, TMP216-71-G3-TCO Acer TravelMate P4 14 TMP414-53-G2-TCO, TMP414-55-TCO Acer TravelMate P4 Spin 14 TMP414RN-54-TCO, TMP414RN-55-TCO Acer TravelMate P6 14 AI TMP614-54-TCO Acer TravelMate X4 14 AI TMX414-51-TCO |
| Nettverksstandarder | 2.5 Gigabit Ethernet, Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Produkttype | Dokkingstasjon |
| Strømkildetype | Strømadapter |
| Egenskaper | 2 LED-indikatorer, 96 W-effektlevering, Detaljemballasje, Sikkerhetslåsspor (kabellås solgt separat) |
| Hovedfarge på produkt | Svart |
| OS påkrevd | Apple MacOS, Google Chrome OS, Windows 10, Windows 11 |
| Produktbredde | 21.5 cm |
| Produktdybde | 8.6 cm |
| Produkthøyde | 2.8 cm |