Beskrivelse
Logitech Brio 500
Full HD 1080p webkamera med lyskorreksjon, automatisk innramming og visningsmodus
Fremstå på ditt beste under hvert møte. Brio 500 sørger for at du alltid fremstår naturlig i møter og kan samhandle mer realistisk med andre.
.jpg?ts=637962479764116095)
AUTOMATISK INNRAMMING – HOLD DEG I SENTRUM
Automatisk innramming(1)(3) sentrerer kameraet på deg, slik at du kan bevege deg rundt.
FREMHEV STEMMEN
Bli tydelig hørt i travle miljøer med støyreduserende mikrofoner som undertrykker bakgrunnslyd.
JUSTER ENKELT – RASKE ENHÅNDSJUSTERINGER
Brio 500 monteres sikkert med mikrosugepute for enkle enhåndsjusteringer.
FUNGERER MED DIN VIDEOSAMTALEPLATTFORM
Delta enkelt på møter via ditt foretrukne videomøteprogram. Brio 500 er kompatibelt med de fleste videokonferanseplattformer og er sertifisert for Microsoft Teams, Google Meet og Zoom.
PERSONVERNLUKKER – BESKYTT PERSONVERNE
Drei personvernutløseren for å skjule objektivet når det ikke er i bruk.
LAGET MED RESIRKULERT PLAST
Plasten i Brio 500 omfatter minst 68 %* for grafittgrå og 59 %* for Offwhite/Rose post-consumer resirkulert plast etter vekt – for å gi nytt liv til plastavfall fra gammel forbrukerelektronikk og bidra til å redusere karbonavtrykket.
*gjelder ikke tilbehør og emballasje
BÆREKRAFTIG EMBALLASJE
Papiremballasjen til Brio 500 kommer fra FSC™-sertifisert trevirke og andre regulerte kilder. Når du velger dette produktet, støtter du bærekraftig forvaltning av verdens skoger.
SERTIFISERT KARBONNØYTRAL
Brio 500 er sertifisert karbonnøytral. Dette betyr at karbonavtrykket til produktet og emballasjen er redusert til null på grunn av Logitechs investering i karbonutlignings- og fjerningsprosjekter.
*gjelder ikke tilbehør og emballasje
| Produkt: | |
| Produktbeskrivelse: | LOGITECH BRIO 500 Webcam colour 1920 x 1080 720p 1080p audio USB-C |
| Beskrivelse: | Logitech BRIO 500 – Nettkamera – farge – 1920 x 1080 – 1080p, 720p – lyd – USB-C |
| Produsentens garanti: | 24 måneder – Bring-In Warranty |
| Generelt | |
| Enhetstype: | Nettkamera |
| Lydstøtte: | Ja: innbygde dobbeltstereomikrofoner |
| Kameramonteringstype: | Stativmontering |
| Konnektivitetsteknologi: | Kablet |
| Bredde: | 11 cm |
| Dybde: | 3.15 cm |
| Høyde: | 3.15 cm |
| Kamera | |
| Type: | Farge |
| Maks digitalvideooppløsning: | 1920 x 1080 |
| Videomoduser: | 1080p, 720p |
| Digital Zoom: | 4 |
| Videoopptak: | 1920 x 1080 @ 30 fps 1280 x 720 @ 60 fps |
| Egenskaper: | RightLight 4-teknologi, RightSight-teknologi, automatisk lyskorreksjon, automatisk innramming, Show Mode, personvernlukker, High Dynamic Range (HDR), noise reduction, Live Image Control |
| Optisk konstruksjon | |
| Fokusjustering: | Automatisk |
| Diagonalt synsfelt (grader): | 65 – 90 |
| Grensesnitt | |
| Datamaskingrensesnitt: | USB-C |
| Diverse | |
| Tilleggsutstyr inkludert: | Festbar monteringsklips, avtakbar monteringsadapter |
| Medfølgende kabler: | 1 x USB-C-kabel – 1.5 m |
| Programvaresertifisering: | Certified for Microsoft Teams, Optimert for Google Meet, Zoom Certified |
| Virker med Chromebook: | Ja |
| Tilpassede standarder: | Plug and Play |
| Farge: | Rosa eller Graphite |
| Programvare / Systemkrav | |
| OS påkrevd: | Windows 8 eller nyere, Apple MacOS X 10.10 eller nyere, Google Chrome OS |
| Fabrikantgaranti | |
| Service og støtte: | Begrenset garanti – 1 år |
| Størrelser og vekt (forsendelse) | |
| Fraktbredde: | 13 cm |
| Fraktdybde: | 5.65 cm |
| Frakthøyde: | 8.45 cm |
| Fraktvekt: | 197 g |









