Beskrivelse
VISION Professional Active Soundbar – LIFETIME WARRANTY – 2 x 90w (Peak) / 2 x 50w (RMS) – RS-232 – HDMI 2 in 1 out, Bluetooth (can be renamed and have pin set), minijack input – Remote control – Brackets for wall or for hanging under flat-panel VESA
100w Active Soundbar
Trenger du å slå hull i bakveggen? SB-1900P lydplanken gir virkelig imponerende lyd! Chassiset har en matt svart finish som forbedrer enhver audiovisuell installasjon i møterom, styrerom og konferanserom.
Gi nytt navn til Bluetooth
Angi et hvilket som helst Bluetooth-navn og PIN-kode. Bruk PC-programvare til å laste en bildefil til en USB-pinne. Sett inn i lydplanken og start opp. Det avanserte BT-brikkesettet gjør at flere enheter kan pares samtidig.
Flere HDMI
To HDMI-innganger og en HDMI-utgang gjør det enkelt å koble til andre enheter.
ARC HDMI
Hvis en skjerm er koblet til ARC-inngangen på lydplanken på lydplanken, vil fjernkontrollen for lydlinjen kontrollere lydlinjen. volum.
Analog inngang
En minijack-inngang på stereolinjenivå håndterer vanlige analoge kilder.
RS-232-kontroll
For profesjonell integrering har den RS-232-kontroll via USB-porten.
Automatisk standby-innstilling
Bruk automatisk standby
spar strøm, eller hold inne VOL+ for å deaktivere automatisk standby.
Hengende braketter
Et sett med braketter er inkludert som henger lydplanken under flatpanelet. Høyttaleren kommer også med gummiføtter hvis du trenger å plassere den på en hylle, og vegghengende ører.
Power Cycling
Hvis nettstrømmen er slått av og på, vil SB-1900P automatisk komme tilbake når de gjenopptar de tidligere innstillingene.
Fjernkontroll er inkludert
Spesifikasjoner
| Produktbeskrivelse | Vision SB-1900P – Lydplanke – trådløs |
| Produkttype | Lydplanke |
| Høyttalertype | Aktiv |
| Vedvarende effekt | 100 watt |
| Frekvensrespons | 70 – 20000 Hz |
| Forsterkerutgangseffekt | 2 x 50 W |
| Forsterker | Integrert |
| Grensesnitt | Bluetooth |
| Høyttalerdetaljer | Høyttaler 2 – 50 watt – 70 – 20000 Hz – 8 ohm – aktiv |
| Farge | Matt svart |
| Strømforsyning | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Dimensjoner (BxDxH) | 80 cm x 9 cm x 6.2 cm |
| Vekt | 2.1 kg |
| Fabrikantgaranti | Begrenset livstidsgaranti |










