Beskrivelse
Logitech Signature M650 L for Business – Mus – høyrehendt – 5 knapper – trådløs – 2.4 GHz, Bluetooth – Logitech Logi Bolt USB-mottaker – grafitt
Logitech Signature M650 L for Business – Mus – høyrehendt – 5 knapper – trådløs – 2.4 GHz, Bluetooth – Logitech Logi Bolt USB-mottaker – grafitt
kr 493,00 eksl. mva.
536 på lager (kan også restbestilles)
Logitech Signature M650 L for Business – Mus – høyrehendt – 5 knapper – trådløs – 2.4 GHz, Bluetooth – Logitech Logi Bolt USB-mottaker – grafitt
| Vekt | ,175 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 14 × 8,5 × 5,2 cm |
| Grensesnitt | 1 x USB – 4-pins USB type A |
| Produktfarge | Grafitt |
| Egenskaper | 10 millioner klikk, gummisidegrep, på/av-strømbryter, SilentTouch-teknologi, SmartWheel |
| Kontinuerlig audio playback tid | 24 måneder |
| OS påkrevd | Android 5.0 or later, Apple iPadOS 13.4 eller nyere, Apple MacOS X 10.10 eller nyere, Google Chrome OS, Linux, Windows 10 / 11 eller nyere |
| Tilkoblingsteknologi | Trådløs |
| Tilleggsutstyr inkludert | 1 AA alkalisk batteri |
| Typeprodukt | AA-type |
| Type kontrollenhet | Mus |
| Ytelse | 400 – 4000 dpi sanntidssensitivitet |
| Buttons antall | 5 |
| Bevegelsesoppløsning | 4000 dpi |
| Produktbredde | 6.56 cm |
| Produktdybde | 11.89 cm |
| Produkthøyde | 4.152 cm |
| Orientering | Høyrehendt |
| Mottaker inkludert | Logitech Logi Bolt USB-mottaker |