Logitech MX Anywhere 3S for Business – Mus – høyrehendt – optisk – 6 knapper – trådløs – Bluetooth – Logitech Logi Bolt USB-mottaker – grafitt
kr 1 006,00 eksl. mva.
879 på lager (kan også restbestilles)
Neste generasjons mus for arbeid på farten med rask og presis MagSpeed-rulling. Stillegående klikk og 8000 dpi sporing som fungerer selv på glass.
| Vekt | ,17 kg |
|---|---|
| Grensesnitt | 1 x USB – 4-pins USB type A |
| Produktfarge | Grafitt |
| Egenskaper | 3 enheter med samtidig konnektivitet, auto-skift rullehjul, LED-indikator, Logitech Darkfield Laser Tracking, MagSpeed-hjul, programmerbare knapper, Quiet Clicks-teknologi |
| Batterikapasitet (Wh) | 500 mAh |
| Kontinuerlig audio playback tid | 70 dager |
| OS påkrevd | Android 9.0 (Pie) eller nyere, Apple iPadOS 14 eller nyere, Apple MacOS 11 eller senere, Google Chrome OS, Linux, Windows 10 / 11 eller nyere |
| Tilkoblingsteknologi | Trådløs |
| Tilleggsutstyr inkludert | USB-C ladekabel |
| Type kontrollenhet | Mus |
| Ytelse | 10 millioner klikk, 200 – 8000 dpi-sanntidssensitivitetssvitsjing |
| Buttons antall | 6 |
| Bevegelsesoppløsning | 8000 dpi |
| Bevegelsessensor | Optisk |
| Produktbredde | 6.5 cm |
| Produktdybde | 10.05 cm |
| Produkthøyde | 3.44 cm |
| Orientering | Høyrehendt |
| Mottaker inkludert | Logitech Logi Bolt USB-mottaker |