Beskrivelse
Logitech MX Keys Mini – Office – tastatur – bakbelysning – trådløs – Bluetooth – QWERTY – Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) – grafitt
Logitech MX Keys Mini – Office – tastatur – bakbelysning – trådløs – Bluetooth – QWERTY – Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) – grafitt
kr 1 154,00 eksl. mva.
10 på lager (kan også restbestilles)
Logitech MX Keys Mini – Office – tastatur – bakbelysning – trådløs – Bluetooth – QWERTY – Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) – grafitt
| Vekt | ,69 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 31,5 × 14 × 3,8 cm |
| Grensesnitt | Bluetooth |
| Produktfarge | Grafitt |
| Egenskaper | Numerisk tastatur |
| Kontinuerlig audio playback tid | 10 dager |
| OS påkrevd | Android 5.0 or later, Apple iOS 13.4 eller nyere, Apple iPadOS 14 eller nyere, Apple MacOS 10.15 eller senere, Google Chrome OS, Linux, Windows 10 eller senere |
| Tilleggsutstyr inkludert | ladekabel |
| Typeprodukt | Oppladbar |
| Type kontrollenhet | Tastatur |
| Bakbelysning | Ja |
| Produktbredde | 29.599 cm |
| Produktdybde | 13.195 cm |
| Produkthøyde | 2.097 cm |
| Plassering og layout | QWERTY Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) |