Logitech Studio Series – Musematte – grafitt
kr 140,00 eksl. mva.
118 på lager (kan også restbestilles)
JEVN OG STILLE En glatt, komfortabel stoffoverflate med finvevd materiale for mindre friksjon og sømløs, stille glidning – enten hjemme eller på kontoret. UTFORSK SPILLMUSEMATTER
| Vekt | ,107 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 23,8 × 22 × 0,6 cm |
| Produktfarge | Grafitt |
| Produkttype | Musematte |
| Egenskaper | frynsesikre stukne kanter, sklifri sokkel, Sølebestandig |
| Produktmateriale | Gummi, resirkulert polyester |
| Produktbredde | 23 cm |
| Produktdybde | 20 cm |