Beskrivelse
Logitech MX Brio 705 for Business omdefinerer standardene for videokonferanser og videoopptak med sine høyytelsesfunksjoner. Med 4K Ultra HD-videoopptak med opptil 30 bilder per sekund gir dette webkameraet eksepsjonell detaljrikdom og klarhet for alle dine profesjonelle behov. Det er sertifisert for Microsoft Teams, Google Meet og Zoom, og sikrer sømløs integrering med ledende videokonferanseplattformer.
Avanserte lydfunksjoner med stråledannende dobbeltmikrofoner og støyreduksjonsteknologi sørger for at samtalene dine blir krystallklare. AI-drevet automatisk innramming og RightLight 5-teknologi justerer automatisk kamerafokus og belysning, slik at du alltid ser best mulig ut på skjermen. For ekstra sikkerhet kan du blokkere objektivet fysisk når det ikke er i bruk ved hjelp av et integrert personverndeksel.
Logitech MX Brio 705 for Business er utstyrt for å levere overlegen video- og lydytelse, enten det gjelder forretningsmøter, direktestrømming eller opptak.
- Nøkkelfunksjoner
Vær trygg under videosamtaler og ha kontroll under videosamtaler. AI-bildeforbedring gir et klart og naturlig bilde og sørger for at ansiktet ditt lyser naturlig under ulike lysforhold. Justerbare synsfeltalternativer4Aktivert med Logi Tune. Logi Tune er tilgjengelig for Windows og macOS på logi.com/tune. lar brukerne kontrollere hva som vises på skjermen - Sertifiseringer og kompatibilitet
MX Brio 705 for Business er kompatibelt med ledende operativsystemer som Windows og macOS11Se Tekniske spesifikasjoner > Kompatibilitet for detaljer. Den er sertifisert for Microsoft Teams, Zoom, Google Meet og Works With Chromebook og er kompatibel med de fleste videokonferanseplattformer - Sikker og under kontroll
Integrert personvernlukker gir brukere trygghet. Et enkelt hjul på objektivringen gjør det enkelt å åpne eller lukke personvernlukkeren. Den kontrastfylte lukkerfargen gjør at de ansatte kan være sikre på om kameraet er i bruk
|
Produkt: |
|
| Produktbeskrivelse: | LOGITECH MX Brio 705 for Business Webcam colour 8.5 MP 4096 x 2160 audio wired USB-C |
| Beskrivelse: | Logitech MX Brio 705 for Business – Nettkamera – farge – 8,5 MP – 4096 x 2160 – lyd – USB-C |
| EAN-Kode: | 5099206109346 |
| Produsentens garanti: | 24 måneder – Bring-In Warranty |
| Generelt | |
| Enhetstype: | Nettkamera |
| Lydstøtte: | Ja: stråleformende dobbeltmikrofoner |
| Konnektivitetsteknologi: | Kablet |
| Bredde: | 9.8 cm |
| Dybde: | 5.22 cm |
| Høyde: | 6.16 cm |
| Vekt: | 174 g |
| Kamera | |
| Type: | Farge |
| Maks digitalvideooppløsning: | 4096 x 2160 |
| Videomoduser: | 4K, 1080p, 720p |
| Digital Zoom: | 4 |
| Videoopptak: | 4096 x 2160 @ 30 fps
1920 x 1080 @ 60 fps 1280 x 720 @ 90 fps |
| Egenskaper: | AI-drevet, programvareoppdateringer, sikker oppstart, Show Mode, automatisk innramming, demping av bakgrunnsstøy, integrert personverndeksel, glasslinse, 1.2 m microphone pickup range, RightLight 5 technology, automatisk lyskorreksjon, High Dynamic Range (HDR) |
| Bildesensor | |
| Type: | 8,5 MP |
| Optisk konstruksjon | |
| Fokusjustering: | Automatisk |
| Grensesnitt | |
| Datamaskingrensesnitt: | USB-C |
| Diverse | |
| Tilleggsutstyr inkludert: | Klipsmontering, avtakbar monteringsadapter |
| Medfølgende kabler: | 1 x USB-C-kabel – integrert – 1.5 m |
| Programvaresertifisering: | Certified for Microsoft Teams, Google Meet Certified, Zoom Certified |
| Tilpassede standarder: | Plug and Play |
| Farge: | Grafitt |
| Programvare / Systemkrav | |
| OS påkrevd: | Microsoft Windows, Apple MacOS, Google Chrome OS |
| Størrelser og vekt (forsendelse) | |
| Fraktbredde: | 13.6 cm |
| Fraktdybde: | 14.1 cm |
| Frakthøyde: | 6.8 cm |
| Fraktvekt: |
362 g |




