Logitech MX Anywhere 3S – Mus – optisk – 6 knapper – trådløs – Bluetooth – rosa
kr 968,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
Opplev ytelsen og allsidigheten til MX Anywhere 3S, en ikonisk kompaktmus, nå med 8K DPI track-on-glass-sensor og stillegående klikk.
| Vekt | ,24 kg |
|---|---|
| Grensesnitt | 1 x USB – 4-pins USB type A |
| Produktfarge | Rosa |
| Egenskaper | 3 enheter med samtidig konnektivitet, auto-skift rullehjul, LED-indikator, Logitech Darkfield Laser Tracking, MagSpeed-hjul, programmerbare knapper, Quiet Clicks-teknologi |
| Batterikapasitet (Wh) | 500 mAh |
| Kontinuerlig audio playback tid | 70 dager |
| OS påkrevd | Android 8.0 (Oreo) eller nyere, Apple iPadOS 14 eller nyere, Apple MacOS 10.15 eller senere, Google Chrome OS, Linux, Windows 10 / 11 eller nyere |
| Tilkoblingsteknologi | Trådløs |
| Tilleggsutstyr inkludert | USB-C ladekabel |
| Type kontrollenhet | Mus |
| Ytelse | 10 millioner klikk |
| Buttons antall | 6 |
| Bevegelsesoppløsning | 8000 dpi |
| Bevegelsessensor | Optisk |
| Produktbredde | 6.5 cm |
| Produktdybde | 10.05 cm |
| Produkthøyde | 3.44 cm |