Logitech M280 – Mus – høyrehendt – optisk – 3 knapper – trådløs – 2.4 GHz – USB trådløs mottaker – svart
kr 364,00 eksl. mva.
13 på lager (kan også restbestilles)
M280 er den perfekte blandingen av funksjonalitet, estetikk og komfort. Den asymmetriske formen og den mønstrede gummioverflaten føles fantastisk mot hånden, og det brede hjulet gir en bedre rulleopplevelse.
| Vekt | ,144 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 20,5 × 15 × 8,5 cm |
| Grensesnitt | 1 x USB – 4-pins USB type A |
| Produktfarge | Svart |
| Egenskaper | automatisk dvalemodus, batteriindikator, Logitech Advanced Optical Tracking, på/av-strømbryter, Rullehjul, Trådløs nanomottaker |
| Kontinuerlig audio playback tid | 18 måneder |
| OS påkrevd | Apple MacOS X 10.5 eller nyere, Google Chrome OS, Linux Kernel 2.6 eller nyere, Microsoft Windows Vista / 7 / 8 |
| Tilkoblingsteknologi | Trådløs |
| Tilleggsutstyr inkludert | 1 AA-batteri |
| Typeprodukt | AA-type |
| Type kontrollenhet | Mus |
| Buttons antall | 3 |
| Bevegelsesoppløsning | 1000 dpi |
| Bevegelsessensor | Optisk |
| Produktbredde | 6.79 cm |
| Produktdybde | 10.54 cm |
| Produkthøyde | 3.84 cm |
| Orientering | Høyrehendt |
| Mottaker inkludert | USB trådløs mottaker |