Beskrivelse
920-010951
Logitech Signature K650 – Tastatur – trådløs – Bluetooth LE – QWERTY – Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) – grafitt
kr 506,00 eksl. mva.
98 på lager (kan også restbestilles)
920-010951
| Vekt | ,91 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 47 × 20,6 × 3,2 cm |
| Grensesnitt | Bluetooth LE |
| Produktfarge | Grafitt |
| Egenskaper | Numerisk tastatur |
| Kontinuerlig audio playback tid | 36 måneder |
| OS påkrevd | Android 8.0 (Oreo) eller nyere, Apple iOS 14 eller nyere, Apple iPadOS 14 eller nyere, Apple MacOS 10.15 eller senere, Google Chrome OS, Linux, Windows 10 / 11 eller nyere |
| Typeprodukt | AA-type |
| Type kontrollenhet | Tastatur |
| Produktbredde | 45.731 cm |
| Produktdybde | 19.35 cm |
| Handleddsttte | Ja |
| Produkthøyde | 2.43 cm |
| Plassering og layout | QWERTY Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) |
| Mottaker inkludert | Logitech Logi Bolt USB-mottaker |