Beskrivelse
920-010251
Logitech MX Keys – Tastatur – bakbelysning – trådløs – Bluetooth, 2.4 GHz – QWERTY – US International – grafitt
kr 1 090,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
920-010251
| Vekt | 1,12 kg |
|---|---|
| Grensesnitt | USB-C (kun strøm) |
| Produktfarge | Grafitt |
| Egenskaper | Numerisk tastatur |
| OS påkrevd | Android 8.0 (Oreo) eller nyere, Apple iOS 9 eller nyere, Apple MacOS 10.14 eller senere, Linux, Windows 10 |
| Tilleggsutstyr inkludert | USB-C-ladekabel |
| Typeprodukt | Oppladbar |
| Type kontrollenhet | Tastatur |
| Bakbelysning | Ja |
| Produktbredde | 43.02 cm |
| Produktdybde | 13.163 cm |
| Produkthøyde | 2.05 cm |
| Plassering og layout | QWERTY US International |
| Mottaker inkludert | Logitech Logi Bolt USB-mottaker |