Beskrivelse
920-011879
Logitech Pebble Keys 2 K380s – Tastatur – trådløs – Bluetooth LE – QWERTY – Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) – tonal grafitt
kr 368,00 eksl. mva.
8 på lager (kan også restbestilles)
920-011879
| Vekt | ,48 kg |
|---|---|
| Grensesnitt | Bluetooth LE |
| Produktfarge | Tonal grafitt |
| Kontinuerlig audio playback tid | 36 måneder |
| OS påkrevd | Android 9.0 (Pie) eller nyere, Apple iOS 14 eller nyere, Apple iPadOS 14 eller nyere, Apple MacOS 11 eller senere, Google Chrome OS, Linux, Windows 10 / 11 eller nyere |
| Typeprodukt | AAA-type |
| Type kontrollenhet | Tastatur |
| Produktbredde | 27.9 cm |
| Produktdybde | 12.4 cm |
| Produkthøyde | 1.6 cm |
| Plassering og layout | QWERTY Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) |