Beskrivelse
920-012332
Logitech Ergo Series Wave Keys for Business – Tastatur – trådløs – Bluetooth 5.1 LE – QWERTY – grafitt
kr 733,00 eksl. mva.
12 på lager (kan også restbestilles)
920-012332
| Vekt | ,96 kg |
|---|---|
| Grensesnitt | USB-A |
| Produktfarge | Grafitt |
| Egenskaper | Numerisk tastatur |
| Kontinuerlig audio playback tid | 36 måneder |
| OS påkrevd | Apple MacOS, Google Chrome OS, Microsoft Windows |
| Typeprodukt | AAA-type |
| Type kontrollenhet | Tastatur – ergonomisk |
| Produktbredde | 37.6 cm |
| Produktdybde | 21.9 cm |
| Handleddsttte | Ja |
| Produkthøyde | 3.05 cm |
| Plassering og layout | QWERTY |
| Mottaker inkludert | Logitech Logi Bolt USB-mottaker |