

Logitech Wired Personal Video Collaboration Kit – Videokonferansesett
kr 1 909,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
Logitech Wired Personal Video Collaboration Kit – Videokonferansesett
| Vekt | ,95 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 32,7 × 20 × 8,2 cm |
| Grensesnitt | USB 2.0 |
| Kabler inkludert | 1 x USB-C til USB-A adapter 1 x hodetelefonkabel – 1.9 m 1 x USB-kabel – 1.79 m |
| Støttet video modes | 1080/30p |
| Egenskaper | 2 innbygde mikrofoner, 78°-synsvinkel, Auto Focus, klar for trådløs lading (Qi-kompatibel), RightLight 2-teknologi |
| Mikrofonfrekvens | 30 – 13000 Hz |
| Lydmodus | Stereo |
| Kameratype | Stasjonær |
| Mikrofonretningstype | Rundtstrålende |
| OS påkrevd | Apple MacOS X 10.7 eller nyere, Microsoft Windows 7 eller nyere, SuSE Linux 11 |
| Oppløsning | 1080p, 1280 x 720, 1920 x 1080, 720p |
| Type kontrollenhet | Videokonferansesett |
| Typeprodukt | Hodesett |