Contour Design – Håndleddsstøtte for tastatur/mus – smal – svart – for RollerMouse Pro; SliderMouse Pro
kr 474,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
Støtt hendene og underarmene dine i en sunnere arbeidsstilling som varer. Denne håndleddstøtte er designet for RollerMouse og SliderMouse Pro og skaper en lengre, mykere overgang fra skrivebord til enhet. Den forbedrer den generelle plasseringen, reduserer belastning over tid og gir ekstra komfort til brukere med større hender eller lengre fingre.
| Vekt | ,19 kg |
|---|---|
| Kompatible produkter | Contour RollerMouse Pro Contour SliderMouse Pro |
| Produktfarge | Svart |
| Produkttype | Håndleddsstøtte for tastatur/mus |
| Egenskaper | Magnetisk |
| Produktmateriale | Veganlær |
| Produktbredde | 38.2 cm |
| Produktdybde | 8.07 cm |
| Produkthøyde | 1.27 cm |