HP Poly Studio E60 – Konferansekamera – PTZ – farge – 2 x 8 MP – 3840 x 2160 – 4K UHD (3840 x 2160), 2160p – lyd – LAN – USB 3.0 – DC 12 V / PoE Pluss
kr 16 770,00 eksl. mva.
6 på lager (kan også restbestilles)
Poly Studio E60 – Konferansekamera – PTZ – farge – 2 x 8 MP – 3840 x 2160 – 4K UHD (3840 x 2160), 2160p – lyd – LAN – USB 3.0 – DC 12 V / PoE Pluss
| Vekt | 3,8 kg |
|---|---|
| Kabler inkludert | 1 x USB-B til USB-A-kabel – 2 m 1 x nettverkskabel |
| Maksimal video oppløsning | 3840 x 2160 |
| Produktfarge | Svart |
| Støttet video modes | 2160p, 4K UHD (3840 x 2160) |
| Egenskaper | 107° horizontal field of view (panoramic camera), 42.7° diagonal field of view (PTZ camera), 71° horizontal field of view (PTZ camera), dobbeltlinse, Group framing, motorisert panorering, motorisert tipping, motorisert zoom, Poly DirectorAI-teknologi, programledersporing, up to 8 m camera range |
| Fokusjustering | Automatisk |
| Inkludert programvare | Poly Lens Cloud-administrasjonsprogramvare |
| Konnektivitetsteknologi | Kablet |
| Lydstøtte | Ja: stråledannende trippelmikrofoner |
| OS påkrevd | Android |
| Optisk zoom | 12 x |
| Porter | USB 3.0 – 9 pin USB Type B LAN/strøm – RJ-45 |
| Sertifisert for Microsoft Teams | Zoom Certified, Tencent Meeting Certified |
| Tilleggsutstyr inkludert | Veggmonteringssett |
| Type kontrollenhet | Konferansekamera |
| Typeprodukt | 2 x 8 MP |