Beskrivelse
|
Produktbeskrivelse |
Barco ClickShare CX-50 Gen 2 – trådløs video/lyd-utvider – 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, 802.15.1 |
| Enhetstype | Trådløs video/lyd-utvider |
| Buntet med | 2 x Barco ClickShare Buttons |
| Produktformfaktor | Ekstern |
| Datakjedeprotokoll | 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, 802.15.1 |
| Maks. overføringsdistanse | 30 m |
| Systemkrav | Android 11, Apple iOS 14, Windows 10 |
| Dimensjoner (BxDxH) | 20 cm x 20.2 cm x 3.9 cm |
| Vekt | 985 g |
| Fabrikantgaranti | 1-årsgaranti |
| Tjenestebundter | 5-års Barco SmartCare |


