Sony MDR-EX15LP – EX Series – ørepropper – i øret – kablet – 3,5 mm jakk – svart
kr 74,00 eksl. mva.
5 på lager (kan også restbestilles)
SONY MDR-EX15LP EX Series earphones in-ear wired 3.5 mm jack black
| Vekt | ,04 kg |
|---|---|
| Impedanse | 16 ohm |
| Produktfarge | Svart |
| Produkttype | Ørepropper – kablet – 3,5 mm jakk |
| Anbefalt bruk | Bærbar elektronikk |
| Mikrofonfrekvens | 8 – 22000 Hz |
| Mikrofonsensitivitet | 100 dB/mW |
| Bæremåte | I øret binaural |
| Headset-type | Dynamisk |
| Kabel standard | Hodetelefonkabel – 1.2 m |
| Trådløs receiver interface | Hodetelefoner (minijack stereo 3,5 mm) |
| Lydmodus | Stereo |
| Driverenhet | 9 mm |
| Tilkoblingsteknologi | Kablet |
| Tilleggsutstyr inkludert | 3 par øretupper (små, medium, store) |