Beskrivelse
Beskrivelse: Lenovo ThinkPad Thunderbolt 4 WorkStation Dock – Portreplikator – Thunderbolt 4 – 2 x DP, HDMI, 2 x Thunderbolt – 1GbE – 230 watt – Campus
Lenovo ThinkPad Thunderbolt 4 WorkStation Dock – Portreplikator – Thunderbolt 4 – 2 x DP, HDMI, 2 x Thunderbolt – 1GbE – 230 watt – Campus
kr 3 935,00 eksl. mva.
263 på lager (kan også restbestilles)
Beskrivelse: Lenovo ThinkPad Thunderbolt 4 WorkStation Dock – Portreplikator – Thunderbolt 4 – 2 x DP, HDMI, 2 x Thunderbolt – 1GbE – 230 watt – Campus
| Vekt | 1,78 kg |
|---|---|
| Grensesnitt | |
| Kabler inkludert | 1 x Thunderbolt 4-kabel |
| Nettverksstandarder | Gigabit Ethernet |
| Produkttype | Portreplikator |
| Strømkildetype | Strømadapter |
| Egenskaper | Sikkerhetslåsspor (kabellås solgt separat) |
| Hovedfarge på produkt | Svart, rød |
| OS påkrevd | Windows 10 64-bit Edition |
| Produktbredde | 22 cm |
| Produktdybde | 8 cm |
| Produkthøyde | 3 cm |