Logitech Unifying Receiver – Trådløs mus / tastaturmottaker – USB
kr 199,00 eksl. mva.
100 på lager (kan også restbestilles)
Produkt: | |
Produktbeskrivelse: | LOGITECH USB Unifying Receiver N/A EMEA |
EAN-Kode: | 5099206091627 |
Produsentens garanti: | 24 måneder – Bring-In Warranty |
| Vekt | ,02 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10,2 × 6 × 1,6 cm |
| Inngangsporter | 1 x USB – 4-pins USB type A |
| OS påkrevd | Apple MacOS X 10.10 eller nyere, Microsoft Windows 7 / 8 / 10 or later |
| Enhetsgrensesnitt | USB |
| Type kontrollenhet | Trådløs mus / tastaturmottaker |
| Produktbredde | 0.9 cm |
| Produktdybde | 0.6 cm |
| Produkthøyde | 1.5 cm |