Beskrivelse
HDMI-kabel 4K, 5m
Ultra High-Speed 4K@60Hz 18Gbit HDMI 2.0-kabel med dynamisk HDR og Audio Return Channel (ARC). Støtter oppløsninger opp til 4K og oppdateringsfrekvenser opp til 60Hz.
MicroConnect HDMI Cable 4K, 5m white
kr 136,00 eksl. mva.
174 på lager (kan også restbestilles)
HDMI-kabel 4K, 5m
Ultra High-Speed 4K@60Hz 18Gbit HDMI 2.0-kabel med dynamisk HDR og Audio Return Channel (ARC). Støtter oppløsninger opp til 4K og oppdateringsfrekvenser opp til 60Hz.
| #I/T | New |
|---|---|
| 3D | Ja |
| Antall per pakke | 1 stykker |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| Båndbredde | 60 MHz |
| Dataoverføringshastighet | 18 Gbit/s |
| Dolby-teknologier | Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio |
| Driftstemperatur (T-T) | -20 – 60 °C |
| HDCP | Ja |
| HDCP versjon | 1.4/2.2 |
| HDMI-versjon | 2.0 |
| Hdr stotte | Ja |
| Kabellengde | 5 m |
| Kabelmateriale | Kobber |
| Kontakt 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Kontakt 1 formfaktor | Rett |
| Kontakt 1 kjønn | Han |
| Kontakt 2 | HDMI Type A (Standard) |
| Kontakt 2 formfaktor | Rett |
| Kontakt 2 kjønn | Han |
| Maksimal oppløsning | 4096 x 2160 piksler |
| Plug and Play | Ja |
| Produktfarge | Hvit |
| RoHS-samsvar | Ja |
| Stottet grafisk opplosning | 4096 x 2160 |
| Støttet video modes | 2160p |
| Maks oppdateringsfrekvens | 60 Hz |