Tilleggsinformasjon
| #I/T | New |
|---|---|
| Antall per pakke | 1 stykker |
| Dataoverføringshastighet | 48 Gbit/s |
| Driftstemperatur (T-T) | -10 – 60 °C |
| HDMI-versjon | 2.1 |
| Kabellengde | 30 m |
| Kontakt 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Kontakt 1 formfaktor | Rett |
| Kontakt 1 kjønn | Han |
| Kontakt 2 | HDMI Type A (Standard) |
| Kontakt 2 formfaktor | Rett |
| Kontakt 2 kjønn | Han |
| Lagringstemperatur (T-T) | -20 – 70 °C |
| Produktfarge | Svart |
| Stottet grafisk opplosning | 3840 x 1200, 7680 x 4320 |
| Maks oppdateringsfrekvens | 120 Hz |











