Beskrivelse
Pro HDMI-kabel 1,5m Hvit
Høyytelses og høyhastighets HDMI 2.0 18Gbit kabel med Ethernet.
Støtter oppløsninger opp til 4K@60Hz med HDCP 2.2, CEC og ARC.
Ekstremt fleksibel.
Vivolink Pro HDMI Cable White 1.5m
kr 168,00 eksl. mva.
8 på lager (kan også restbestilles)
Pro HDMI-kabel 1,5m Hvit
Høyytelses og høyhastighets HDMI 2.0 18Gbit kabel med Ethernet.
Støtter oppløsninger opp til 4K@60Hz med HDCP 2.2, CEC og ARC.
Ekstremt fleksibel.
| #I/T | New |
|---|---|
| 3D | Ja |
| Antall per pakke | 1 stykker |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| Dataoverføringshastighet | 18 Gbit/s |
| Dolby-teknologier | DTS-HD Master Audio |
| Driftstemperatur (T-T) | -20 – 60 °C |
| HDCP | Ja |
| HDCP versjon | 2.2 |
| HDMI-versjon | 2.0 |
| Hdr stotte | Ja |
| Kabelfarge | Hvit |
| Kabellengde | 1,5 m |
| Kabelmateriale | Kobber |
| Kontakt 1 | HDMI |
| Kontakt 1 formfaktor | Rett |
| Kontakt 1 kjønn | Han |
| Kontakt 2 | HDMI |
| Kontakt 2 formfaktor | Rett |
| Kontakt 2 kjønn | Han |
| Maksimal oppløsning | 4096 x 2160 piksler |
| Plug and Play | Ja |
| Produktfarge | Hvit |
| RoHS-samsvar | Ja |
| Stottet grafisk opplosning | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Støttet video modes | 1080p |
| Maks oppdateringsfrekvens | 60 Hz |