Beskrivelse
Optisk HDMI 4K-kabel 50m
HDMI 2.0 støtter 4K/60Hz 4:4:4 18Gbps, HDR 12bit, HDCP2.2, 3D og ARC. Slank størrelse på 4,0 mm. Typisk installasjon: Steder hvor høy oppløsning er nødvendig over lange avstander.
Vivolink OPTIC HDMI 4K CABLE
kr 3 392,00 eksl. mva.
150 på lager (kan også restbestilles)
Optisk HDMI 4K-kabel 50m
HDMI 2.0 støtter 4K/60Hz 4:4:4 18Gbps, HDR 12bit, HDCP2.2, 3D og ARC. Slank størrelse på 4,0 mm. Typisk installasjon: Steder hvor høy oppløsning er nødvendig over lange avstander.
| #I/T | New |
|---|---|
| 3D | Ja |
| Antall per pakke | 1 stykker |
| Dataoverføringshastighet | 18 Gbit/s |
| Dolby-teknologier | DTS-HD Master Audio |
| Driftstemperatur (T-T) | -20 – 60 °C |
| HDCP | Ja |
| HDCP versjon | 2.2 |
| HDMI-versjon | 2.0 |
| Hdr stotte | Ja |
| Kabellengde | 50 m |
| Kabelmateriale | Fiberoptisk |
| Kontakt 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Kontakt 1 formfaktor | Rett |
| Kontakt 1 kjønn | Han |
| Kontakt 2 | HDMI Type A (Standard) |
| Kontakt 2 formfaktor | Rett |
| Kontakt 2 kjønn | Han |
| Maksimal oppløsning | 4096 x 2160 piksler |
| Plug and Play | Ja |
| Produktfarge | Svart |
| RoHS-samsvar | Ja |
| Stottet grafisk opplosning | 4096 x 2160 |
| Støttet video modes | 2160p |
| Maks oppdateringsfrekvens | 60 Hz |