Beskrivelse
Techly Hdmi High Speed With Ethernet
kr 211,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
Techly Hdmi High Speed With Ethernet
| #I/T | |
|---|---|
| 3D | Ja |
| Antall per pakke | 1 stykker |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| Båndbredde | 340 MHz |
| Dataoverføringshastighet | 10 Gbit/s |
| Dolby-teknologier | Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio |
| HDCP | Ja |
| Kabellengde | 0,2 m |
| Kontakt 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Kontakt 1 formfaktor | Rett |
| Kontakt 1 kjønn | Han |
| Kontakt 2 | HDMI Type A (Standard) |
| Kontakt 2 formfaktor | Rett |
| Kontakt 2 kjønn | Han |
| Produktfarge | Svart |
| Stottet grafisk opplosning | 3840 x 2160 |
| Støttet video modes | 2160i, 2160p |
| Maks oppdateringsfrekvens | 60 Hz |