Tilleggsinformasjon
| #I/T | |
|---|---|
| 3D | Ja |
| Antall per pakke | 1 stykker |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| Båndbredde | 340 MHz |
| Dataoverføringshastighet | 10 Gbit/s |
| HDCP | Ja |
| Kabellengde | 7,5 m |
| Kontakt 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Kontakt 1 formfaktor | Rett |
| Kontakt 1 kjønn | Han |
| Kontakt 2 | HDMI Type A (Standard) |
| Kontakt 2 formfaktor | Rett |
| Kontakt 2 kjønn | Hun |
| Produktfarge | Svart |
| Stottet grafisk opplosning | 3840 x 2160 |
| Maks oppdateringsfrekvens | 30 Hz |







