Beskrivelse
10 M USB 3.2 Gen1 forlengerkabel
USB-A 3.2 Gen1 (hann) til USB-C (hunn) forlengerkabel (opptil 10m)
Aten 10 M USB 3.2 Gen1 Extender
kr 1 667,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
10 M USB 3.2 Gen1 forlengerkabel
USB-A 3.2 Gen1 (hann) til USB-C (hunn) forlengerkabel (opptil 10m)
| #I/T | |
|---|---|
| Antall per pakke | 1 stykker |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Kabellengde | 10 m |
| Kontakt 1 | USB-A |
| Kontakt 1 formfaktor | Rett |
| Kontakt 1 kjønn | Han |
| Kontakt 2 | USB C |
| Kontakt 2 formfaktor | Rett |
| Kontakt 2 kjønn | Hun |
| Lagringstemperatur (T-T) | -20 – 60 °C |
| Plug and Play | Ja |
| Produktfarge | Svart |
| Stotter mac os | Ja |
| Støtter Windows-OS | Ja |
| USB-versjon | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Maksimal dataoverføringshastighet | 5000 Mbit/s |