Beskrivelse
Oppdag en bærbar lydopplevelse med Logitech Ultimate Ears WONDERBOOM 4. Denne høyttaleren er designet for deg som alltid er på farten, og kombinerer holdbarhet, bærbarhet og overlegen lydkvalitet i en kompakt pakke. Med 360° lydeffekt og passiv radiatordesign leverer WONDERBOOM 4 klar, oppslukende lyd, uansett om du er innendørs eller utendørs. Den er bygget for å vare, med en robust, vanntett og støvtett konstruksjon som tåler alle slags eventyr. Høyttaleren støtter også True Wireless Stereo (TWS)-teknologi, slik at du kan koble sammen to WONDERBOOM 4-høyttalere for å få en forbedret stereolydopplevelse. I tillegg er den miljøvennlige designen og USB Type-C-lading ikke bare enkel å bruke, den støtter også bærekraftig praksis. Enten du skal ha fest, utforske naturen eller bare nyte favorittlåtene dine hjemme, er WONDERBOOM 4 den perfekte lydkompanjongen.
- Robust design
WONDERBOOM 4 er laget av 31 % resirkulert plast, og er ikke bare miljøvennlig, men også designet for å tåle vær og vind. IP67-klassifiseringen sikrer at den er støvtett, vanntett og fallsikker, noe som gjør den perfekt for eventyr både innendørs og utendørs. - Oppslukende lydopplevelse
WONDERBOOM 4 har en 360° lydeffekt og en integrert passiv radiator som gir en fyldig, klar og oppslukende lydopplevelse. Enten du er vertskap for en fest eller nyter en soloøkt, fyller høyttaleren rommet ditt med lyd av høy kvalitet. - Ekte trådløs stereo
Med True Wireless Stereo (TWS)-systemet kan du koble til to WONDERBOOM 4-høyttalere for å få en forsterket stereolydopplevelse. Denne funksjonen er perfekt for å skape et mer dynamisk lydmiljø for sammenkomster eller personlig nytelse.
| Produkt: | |
| Produktbeskrivelse: | LOGITECH Ultimate Ears WONDERBOOM 4 Active Black |
| Beskrivelse: | Ultimate Ears WONDERBOOM 4 – Høyttaler – for bærbar bruk – trådløs – Bluetooth – aktiv svart |
| EAN-Kode: | 5099206115262 |
| Produsentens garanti: | 24 måneder – Bring-In Warranty |
| Generelt | |
| Produkttype: | Høyttaler – for bærbar bruk |
| Egenskaper: | Stereoparing |
| Beskyttelse: | Vanntett, støvfri, fallsikker, skittmotstandsdyktig |
| Eksteriørfarge: | Aktiv svart |
| Husdesign: | Passiv radiator |
| Designegenskaper: | Innebygd hengesløyfe |
| Høyttalersystem | |
| Høyttalertype: | Aktiv |
| Maks. utgangsnivå (maks. SPL): | 87 dB |
| Forsterker: | Integrert |
| Lydeffekter: | 360° lyd, Utendørs Boost |
| Grensesnitt: | Bluetooth |
| Bluetooth-profiler: | Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) |
| Overføringsrekkevidde: | 40 m |
| Anbefalt plassering: | Innendørs / utendørs |
| Kontroller: | Volum |
| Tilleggsfunksjoner: | True Wireless Stereo (TWS)-system |
| Høyttalersystemdetaljer | |
| Driverdetaljer: | Høyttaler: 2 x driver for hele området Høyttaler: 2 x Passive Radiator |
| Koblinger | |
| Koblingstype: | USB (kun strøm) (USB Type-C) |
| Diverse | |
| Tilleggsutstyr inkludert: | USB-kabel |
| Tilpassede standarder: | IP67 |
| Maks. dybde for vannbestandighet: | 1 m |
| Strømforsyning | |
| Strømkildetype: | Batteri |
| Alternativer: | USB-lading |
| Batteri | |
| Type: | Oppladbar – litiumion |
| Levetid (inntil): | 14 time(r) |
| Mål og vekt | |
| Diameter: | 9.53 cm |
| Høyde: | 10.4 cm |
| Vekt: | 420 g |
| Fabrikantgaranti | |
| Service og støtte: | Begrenset maskinvaregaranti – 2 år |


