Tilleggsinformasjon
| Vekt | ,005 kg |
|---|---|
| Driftstemperatur (T-T) | 0 – 45 °C |
| Flashkorttype | MicroSDXC |
| Flashminneklasse | Class 10 |
| Kapasitet | 64 GB |
| Lagringstemperatur (T-T) | -10 – 70 °C |
| Produktfarge | Grå, Hvit |
| Uhs hastighet class | Class 1 (U1) |
Sandisk Memory Card 64 Gb Microsdxc
kr 250,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
| Vekt | ,005 kg |
|---|---|
| Driftstemperatur (T-T) | 0 – 45 °C |
| Flashkorttype | MicroSDXC |
| Flashminneklasse | Class 10 |
| Kapasitet | 64 GB |
| Lagringstemperatur (T-T) | -10 – 70 °C |
| Produktfarge | Grå, Hvit |
| Uhs hastighet class | Class 1 (U1) |