Beskrivelse
Ultimate Ears MEGABOOM 4 redefinerer bærbar lyd med sin robuste, vanntette design og overlegne lydytelse. Denne høyttaleren er utviklet for dem som krever lyd av høy kvalitet uten å gå på akkord med holdbarheten, og har en 360° lydeffekt som fyller ethvert rom med klar, omsluttende lyd. Med et kabinett laget av 54 % resirkulert plast er den ikke bare robust, men også miljøvennlig. MEGABOOM 4 er designet for å flyte, noe som gjør den perfekt for bassengfester, strandutflukter eller andre utendørsopplevelser.
Den trådløse Bluetooth-tilkoblingen gjør det mulig å strømme fra populære tjenester som Amazon Music og Spotify, slik at du alltid har favorittlåtene dine lett tilgjengelig. Høyttalerens lange rekkevidde på opptil 45 m betyr at du kan nyte musikken uten å være bundet til enheten din. I tillegg har høyttaleren en rask oppladingstid på bare 3 timer, slik at du er klar til å sette i gang på null komma niks. Med Magic Button har du kontroll over avspilling, pause og spoling rett ved fingertuppene, noe som gjør det enklere enn noensinne å nyte musikken på din egen måte.
|
Produkt: |
|
| Produktbeskrivelse: | LOGITECH Ultimate Ears MEGABOOM 4 Blue |
| Beskrivelse: | Ultimate Ears MEGABOOM 4 – Høyttaler – for bærbar bruk – trådløs – Bluetooth – Appstyrt |
| Produsentens garanti: | 24 måneder – Bring-In Warranty |
| Generelt | |
| Produkttype: | Høyttaler – for bærbar bruk |
| Beskyttelse: | Vanntett, fallsikker |
| Eksteriørfarge: | Koboltblå eller Sort |
| Husdesign: | Passiv radiator |
| Innbyggingsmateriale: | 54 % resirkulert plast etter forbruk |
| Høyttalersystem | |
| Høyttalertype: | Aktiv |
| Maks. utgangsnivå (maks. SPL): | 91 dB |
| Forsterker: | Integrert |
| Lydeffekter: | 360° lyd |
| Grensesnitt: | Bluetooth |
| Bluetooth-profiler: | Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) |
| Overføringsrekkevidde: | 45 m |
| Internet Streaming Services: | Spotify, Amazon Music |
| Kontroller: | Volum, Magic Button, avspille/pause, neste spor |
| Appstyrt: | Ja |
| Tilleggsfunksjoner: | True Wireless Stereo (TWS)-system |
| Høyttalersystemdetaljer | |
| Høyttalerdetaljer: | Høyttaler – stereo x 2 – aktiv |
| Driverdetaljer: | Høyttaler: 2 x driver for hele området – 2″
Høyttaler: 2 x Passive Radiator |
| Koblinger | |
| Koblingstype: | USB (USB Type-C) |
| Diverse | |
| Tilleggsutstyr inkludert: | USB-C-kabel |
| Tilpassede standarder: | IP67 |
| Maks. dybde for vannbestandighet: | 1 m |
| Strømforsyning | |
| Strømkildetype: | Batteri |
| Alternativer: | USB-lading |
| Batteri | |
| Type: | Oppladbar – litiumion |
| Levetid (inntil): | 20 time(r) |
| Mål og vekt | |
| Diameter: | 8.7 cm |
| Høyde: | 22.5 cm |
| Vekt: | 935 g |
| Fabrikantgaranti | |
| Service og støtte: |
Begrenset maskinvaregaranti – 2 år |











