Contour Unimouse – Vertikal mus – ergonomisk – venstrehendt – 7 knapper – trådløs
kr 952,00 eksl. mva.
11 på lager (kan også restbestilles)
Unimouse beveger seg med deg. Tilpass vinkelen, tommelstøtten og markørhastigheten for komfort som passer deg perfekt. Den vertikale formen støtter en naturlig håndposisjon og reduserer spenninger mens du arbeider. Mer kontroll, mindre belastning og ingen kompromiss med ytelsen, slik at du kan jobbe på din måte – uten smerter.
| Vekt | ,365 kg |
|---|---|
| Egenskaper | 6 programmerbare knapper, batteriindikator, hurtigknapper, justerbar tippevinkel, justerbar tommelstøtte, ladbart batteri, multippel kursorhastighet, på/av-bryter, Rullehjul |
| Kontinuerlig audio playback tid | 3 måneder |
| OS påkrevd | Apple MacOS X, Microsoft Windows |
| Tilkoblingsteknologi | Trådløs |
| Produktmateriale | Plastikk |
| Tilleggsutstyr inkludert | Trådløs dongle, USB-kabel (Type-A til mikro-USB) |
| Type kontrollenhet | Vertikal mus |
| Ytelse | Sanntidssensitivitetssvitsjing 800/1000/1200/1400/1600/1800/2000/2200/2400/2800 dpi |
| Buttons antall | 7 |
| Bevegelsesoppløsning | 2800 dpi |
| Produktbredde | 7.6 cm |
| Produktdybde | 11.9 cm |
| Produkthøyde | 5.6 cm |
| Orientering | Venstrehendt |