Beskrivelse
PoE-Injektor for DIN-skinne
PoE-Iinjector for DIN-skinnemontering. utvidet temperaturområde, strømforsyning fra 12VDC PoE+ 30W, 2×10/100/1000TX
Barox PoE-Iinjector for DIN Rail
kr 2 320,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
PoE-Injektor for DIN-skinne
PoE-Iinjector for DIN-skinnemontering. utvidet temperaturområde, strømforsyning fra 12VDC PoE+ 30W, 2×10/100/1000TX
| #I/T | |
|---|---|
| Bærekraftssertifikater | CE |
| Driftstemperatur (T-T) | -40 – 75 °C |
| Ethernet LAN-datahastigheter | 10, 100, 1000 |
| Ethernet LAN-porter (RJ-45) | 2 |
| Lagringstemperatur (T-T) | -40 – 85 °C |
| LED-indikatorer | Ja |
| Nettverksstandarder | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u |
| Produktfarge | Svart |
| Utgangseffekt | 60 W |