Beskrivelse
SANDISK Extreme PRO 4TB Portable SSD Read/Write Speeds up to 2000MB/s USB 3.2 Gen 2×2 Forged Aluminum Enclosure 2-meter drop protect
SanDisk Extreme PRO V2 – SSD – 4 TB – ekstern (bærbar) – USB 3.2 Gen 2×2 – 256-bit AES
kr 9 041,00 eksl. mva.
12 på lager (kan også restbestilles)
SANDISK Extreme PRO 4TB Portable SSD Read/Write Speeds up to 2000MB/s USB 3.2 Gen 2×2 Forged Aluminum Enclosure 2-meter drop protect
| Vekt | ,16 kg |
|---|---|
| Beskyttelsesfunksjoner | NVM Express (NVMe), vannbestandig, støvsikker |
| Grensesnitt | 1 x USB 3.2 Gen 2×2 |
| Kabler inkludert | 1 x USB-C til USB-C-kabel – ekstern 1 x USB-C til USB-A adapter – ekstern |
| Batterikapasitet (Wh) | 4 TB |
| Sikkerhetsalgoritmer | 256-bit AES |
| OS påkrevd | Apple MacOS X 10.9 eller nyere, Windows 10, Windows 8 |
| Type kontrollenhet | Fast tilstand-stasjon – ekstern (bærbar) |
| Produktbredde | 57.34 mm |
| Produktdybde | 110.26 mm |
| Produkthøyde | 10.22 mm |