Beskrivelse
KINGSTON 2TB Dual USB-A/C Portable SSD Up to 1050MB/s USB 3.2 Gen 2
Kingston Dual – SSD – 2 TB – ekstern (bærbar) – USB 3.2 Gen 2
kr 3 594,00 eksl. mva.
41 på lager (kan også restbestilles)
KINGSTON 2TB Dual USB-A/C Portable SSD Up to 1050MB/s USB 3.2 Gen 2
| Vekt | ,034 kg |
|---|---|
| Beskyttelsesfunksjoner | 3D NAND Technology, kabelfri design, metallhus |
| Grensesnitt | 1 x USB 3.2 Gen 2 – 24 pin USB-C 1 x USB 3.2 Gen 2 – 9-pins USB-type A |
| Batterikapasitet (Wh) | 2 TB |
| OS påkrevd | Android, Apple iOS, Apple iPadOS, Apple macOS Ventura 13.7.6 eller senere, Google Chrome OS, Linux 4.4 eller nyere, Windows 11 |
| Type kontrollenhet | Fast tilstand-stasjon – ekstern (bærbar) |
| Produktbredde | 71.85 mm |
| Produktdybde | 21.1 mm |
| Produkthøyde | 8.6 mm |