Beskrivelse
KINGSTON XS1000R 2TB SSD Pocket-Sized USB 3.2 Gen 2 External Solid State Drive Red
Kingston XS1000 – SSD – 2 TB – ekstern (bærbar) – USB 3.2 Gen 2 (USB-C kontakt) – rød
kr 3 594,00 eksl. mva.
54 på lager (kan også restbestilles)
KINGSTON XS1000R 2TB SSD Pocket-Sized USB 3.2 Gen 2 External Solid State Drive Red
| Vekt | ,067 kg |
|---|---|
| Beskyttelsesfunksjoner | 3D NAND Technology |
| Grensesnitt | 1 x USB 3.2 Gen 2 – 24 pin USB-C |
| Kabler inkludert | 1 x kabel for USB-C til USB-A – ekstern – 30.5 cm |
| Hovedfarge på produkt | Rød |
| Batterikapasitet (Wh) | 2 TB |
| OS påkrevd | Apple MacOS 10.15.x eller senere, Google Chrome OS, Linux 4.4 eller nyere, Windows 10, Windows 11 |
| Tilleggsutstyr inkludert | USB-A til USB-C-adapter |
| Type kontrollenhet | Fast tilstand-stasjon – ekstern (bærbar) |
| Produktbredde | 32.58 mm |
| Produktdybde | 69.54 mm |
| Produkthøyde | 13.5 mm |