Beskrivelse
KINGSTON XS2000 PORTABLE SSD 2TB USB3.2
Kingston XS2000 – SSD – 2 TB – ekstern (bærbar) – USB 3.2 Gen 2×2 (USB-C kontakt)
kr 4 567,00 eksl. mva.
29 på lager (kan også restbestilles)
KINGSTON XS2000 PORTABLE SSD 2TB USB3.2
| Vekt | ,12 kg |
|---|---|
| Beskyttelsesfunksjoner | Vannbestandig, støtmotstandig, støvsikker |
| Grensesnitt | 1 x USB 3.2 Gen 2×2 – 24 pin USB-C |
| Batterikapasitet (Wh) | 2 TB |
| OS påkrevd | Apple MacOS 10.14.x eller senere, Google Chrome OS, Linux 2.6.x eller nyere, Windows 8.1 / 10 |
| Tilleggsutstyr inkludert | Gummimuffe |
| Type kontrollenhet | Fast tilstand-stasjon – ekstern (bærbar) |
| Produktbredde | 69.54 mm |
| Produktdybde | 13.5 mm |
| Produkthøyde | 32.58 mm |