Beskrivelse
WD My Passport 5TB portable HDD USB3.0 USB2.0 compatible Black Retail
WD My Passport WDBPKJ0050BBK – Harddisk – kryptert – 5 TB – ekstern (bærbar) – USB 3.2 Gen 1 – 256-bit AES – svart
kr 2 044,00 eksl. mva.
100 på lager (kan også restbestilles)
WD My Passport 5TB portable HDD USB3.0 USB2.0 compatible Black Retail
| Vekt | ,291 kg |
|---|---|
| Beskyttelsesfunksjoner | Passordssjekk, automatisk reservekopiering |
| Grensesnitt | 1 x USB 3.2 Gen 1 |
| Kabler inkludert | 1 x USB 3.0-kabel – ekstern |
| Hovedfarge på produkt | Svart |
| Inkludert programvare | Acronis True Image WD Edition |
| Batterikapasitet (Wh) | 5 TB |
| Sikkerhetsalgoritmer | 256-bit AES |
| OS påkrevd | Windows 10 eller senere |
| Type kontrollenhet | Harddisk – ekstern (bærbar) |
| Produktbredde | 75 mm |
| Produktdybde | 107.2 mm |
| Produkthøyde | 19.15 mm |