Logitech M196 – Mus – høyre- og venstrehåndet – optisk – 3 knapper – trådløs – Bluetooth – rosa
kr 185,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
Bli kjent med M196, den pålitelige Bluetooth-musen som frigjør plass på arbeidsplassen, kobles til på sekunder og er holdbart laget med resirkulert plast. Den kompakte, profilerte formen og 12 måneders batteritid gjør at du kan fokusere på det du kan best.
| Vekt | ,1 kg |
|---|---|
| Grensesnitt | Bluetooth |
| Produktfarge | Rosa |
| Egenskaper | 2D-rullehjul, Bluetooth Low Energy Compatible, på/av-strømbryter |
| Kontinuerlig audio playback tid | 12 måneder |
| OS påkrevd | Apple MacOS, Microsoft Windows |
| Tilkoblingsteknologi | Trådløs |
| Produktmateriale | Plastikk |
| Tilleggsutstyr inkludert | 1 AA-batteri |
| Typeprodukt | AA-type |
| Type kontrollenhet | Mus |
| Buttons antall | 3 |
| Bevegelsesoppløsning | 1000 dpi |
| Bevegelsessensor | Optisk |
| Produktbredde | 6 cm |
| Produktdybde | 10 cm |
| Produkthøyde | 3.8 cm |
| Orientering | Høyre- og venstrehåndet |