Beskrivelse
KINGSTON 32GB IronKey Vault Privacy 50 USB AES-256 Encrypted FIPS 197
Kingston IronKey Vault Privacy 50 Series – USB-flashstasjon – kryptert – 32 GB – USB 3.2 Gen 1 – TAA-samsvar
kr 1 009,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
KINGSTON 32GB IronKey Vault Privacy 50 USB AES-256 Encrypted FIPS 197
| Vekt | ,04 kg |
|---|---|
| Produkttype | USB-flashstasjon |
| Egenskaper | Passordbeskyttelse, vanntett |
| Sikkerhetsalgoritmer | 256-bit AES-XTS, FIPS 197 |
| OS påkrevd | Apple MacOS 10.14.x eller senere, Windows 11, Windows 8.1 / 10 |
| Produktbredde | 77.9 mm |
| Produktdybde | 21.9 mm |
| Produkthøyde | 12 mm |