Beskrivelse
SANDISK Ultra Fair 128GB USB3.0
SanDisk Ultra Flair – USB-flashstasjon – 128 GB – USB 3.0
kr 342,00 eksl. mva.
43 på lager (kan også restbestilles)
SANDISK Ultra Fair 128GB USB3.0
| Vekt | ,015 kg |
|---|---|
| Produkttype | USB-flashstasjon |
| Egenskaper | metallhus, Passordbeskyttelse |
| Inkludert programvare | SanDisk SecureAccess, SanDisk RescuePRO Deluxe |
| Sikkerhetsalgoritmer | 128-bit AES |
| OS påkrevd | Apple MacOS X 10.6 eller nyere, Microsoft Windows Vista / 7 / 8 / 10 |
| Produktbredde | 13.21 mm |
| Produktdybde | 42.42 mm |
| Produkthøyde | 6.6 mm |