Beskrivelse
SANDISK Ultra Dual Drive Go USB Type-C Absinthe Green Global 150MB/s 64GB
SanDisk Ultra Dual Drive Go – USB-flashstasjon – 64 GB – USB 3.2 Gen 1 / USB-C – absintgrønn
kr 242,00 eksl. mva.
35 på lager (kan også restbestilles)
SANDISK Ultra Dual Drive Go USB Type-C Absinthe Green Global 150MB/s 64GB
| Vekt | ,02 kg |
|---|---|
| Produkttype | USB-flashstasjon |
| Egenskaper | nøkkelringsløyfe |
| Hovedfarge på produkt | Absintgrønn |
| Inkludert programvare | SanDisk Memory Zone |
| OS påkrevd | Android 11 eller nyere, Apple iOS 10.0.2 eller nyere, Apple MacOS 10.9 eller senere, Windows 10 eller senere |
| Produktbredde | 12.1 mm |
| Produktdybde | 44.41 mm |
| Produkthøyde | 8.6 mm |