Beskrivelse
SANDISK Phone Drive USB Type-C/USB Type-A devices 100MB/s 512GB – Black Color
SanDisk Phone Drive – USB-flashstasjon – 512 GB – USB 3.2 Gen 1 / USB-C – svart
kr 1 007,00 eksl. mva.
28 på lager (kan også restbestilles)
SANDISK Phone Drive USB Type-C/USB Type-A devices 100MB/s 512GB – Black Color
| Vekt | ,02 kg |
|---|---|
| Produkttype | USB-flashstasjon |
| Egenskaper | flip-lokk design, nøkkelringsløyfe |
| Hovedfarge på produkt | Svart |
| OS påkrevd | Android, Apple MacOS 10.9 eller senere, Microsoft Windows 10 eller senere |
| Produktbredde | 80 mm |
| Produktdybde | 70.1 mm |
| Produkthøyde | 11 mm |