Beskrivelse
SANDISK Extreme pro Dual Drive 1TB Metal Dual Drive 1000/900MB/s USB TypeC + T
SanDisk Extreme PRO Dual Drive – USB-flashstasjon – 1 TB – USB-C 3.2 Gen 2
kr 1 671,00 eksl. mva.
7 på lager (kan også restbestilles)
SANDISK Extreme pro Dual Drive 1TB Metal Dual Drive 1000/900MB/s USB TypeC + T
| Vekt | ,055 kg |
|---|---|
| Produkttype | USB-flashstasjon |
| Egenskaper | nøkkelringsløyfe, svingbar design |
| Sikkerhetsalgoritmer | 128-bit AES |
| OS påkrevd | Apple MacOS 12.0 eller senere, Windows 10 eller senere |
| Produktbredde | 18.4 mm |
| Produktdybde | 80 mm |
| Produkthøyde | 10.7 mm |