Beskrivelse
WD My Passport 6TB portable HDD USB3.0 USB2.0 compatible Red Retail
WD My Passport WDBR9S0060BRD – Harddisk – kryptert – 6 TB – ekstern (bærbar) – USB 3.2 Gen 1 – 256-bit AES – rød
kr 2 304,00 eksl. mva.
12 på lager (kan også restbestilles)
WD My Passport 6TB portable HDD USB3.0 USB2.0 compatible Red Retail
| Vekt | ,3 kg |
|---|---|
| Beskyttelsesfunksjoner | Passordssjekk |
| Grensesnitt | 1 x USB 3.2 Gen 1 |
| Kabler inkludert | 1 x USB 3.0-kabel – ekstern |
| Hovedfarge på produkt | Rød |
| Inkludert programvare | Acronis True Image WD Edition |
| Batterikapasitet (Wh) | 6 TB |
| Sikkerhetsalgoritmer | 256-bit AES |
| OS påkrevd | Apple MacOS 11 eller senere, Google Chrome OS, Windows 10 eller senere |
| Type kontrollenhet | Harddisk – ekstern (bærbar) |
| Produktbredde | 75 mm |
| Produktdybde | 107.2 mm |
| Produkthøyde | 20.6 mm |