Beskrivelse
WD ELEMENTS DESKTOP 20TB USB3.0 BLACK EMEA
WD Elements Desktop WDBWLG0200HBK – Harddisk – 20 TB – ekstern (stasjonær) – 3.5″ – USB 3.0 – svart
kr 5 387,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
WD ELEMENTS DESKTOP 20TB USB3.0 BLACK EMEA
| Vekt | 1,305 kg |
|---|---|
| Beskyttelsesfunksjoner | NTFS-formattert, sikkerhetslåsspor (kabellås solgt separat) |
| Grensesnitt | 1 x USB 3.0 – 9-pins USB-type A |
| Kabler inkludert | 1 x USB 3.0-kabel – ekstern |
| Strømkildetype | Strømadapter |
| Hovedfarge på produkt | Svart |
| Batterikapasitet (Wh) | 20 TB |
| OS påkrevd | Apple MacOS X, Windows 10 eller senere |
| Produktformfaktor | 3.5" |
| Type kontrollenhet | Harddisk – ekstern (stasjonær) |
| Produktbredde | 48 mm |
| Produktdybde | 135 mm |
| Produkthøyde | 165.8 mm |